House of Night BG Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
House of Night BG Rpg

Далеч от света на смъртните се простирa училище с крепостни стени, училище на децата на Никс, наречено Дома на Нощта.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Фази на Луната
Latest topics
» Въпроси ?
Апартамента на Нериса EmptyВто Яну 15, 2013 3:58 am by Draculaura

» Герои на четвърти курс
Апартамента на Нериса EmptyСря Мар 30, 2011 6:02 am by Нериса Р.

» Приятели на форума!
Апартамента на Нериса EmptyПет Яну 28, 2011 5:10 am by Нериса Р.

» Апартамента на Нериса
Апартамента на Нериса EmptyНед Яну 23, 2011 4:44 pm by Сам Флин

» Герой на учител
Апартамента на Нериса EmptyНед Яну 23, 2011 10:52 am by Нериса Р.

» Възможни Дарби
Апартамента на Нериса EmptyНед Яну 23, 2011 7:44 am by Нериса Р.

» Герои на пети курс
Апартамента на Нериса EmptyСъб Яну 22, 2011 2:26 pm by Нериса Р.

» Boys vs. Girls
Апартамента на Нериса EmptyСъб Яну 22, 2011 8:55 am by Нериса Р.

» Театъра "Фантом"
Апартамента на Нериса EmptyСъб Яну 22, 2011 8:27 am by Нериса Р.

Приятели на форума!
Искате да станете наши приятели ? Влезте  ТУК
~~~~~~~~~~
Апартамента на Нериса 2888493I
Апартамента на Нериса 2787335d
Апартамента на Нериса 1rrbja


 

 Апартамента на Нериса

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Нериса Р.
Админ,Висша жрица, Преподавател по Фехтовка
Нериса Р.


Брой мнения : 80
Точки : 197
Регистриран\a на : 12.01.2011
Години : 27

Апартамента на Нериса Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамента на Нериса   Апартамента на Нериса EmptyНед Яну 23, 2011 4:29 pm

Като Висша жрица, Нериса има един невероятен апартамент, който е голям, луксозен, обзаведен по нейн вкус.
Всекидневната
Спалнята
Апартамента на Нериса Contem11
Банята
Върнете се в началото Go down
https://house-of-night-bg.bulgarianforum.net
Нериса Р.
Админ,Висша жрица, Преподавател по Фехтовка
Нериса Р.


Брой мнения : 80
Точки : 197
Регистриран\a на : 12.01.2011
Години : 27

Апартамента на Нериса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Нериса   Апартамента на Нериса EmptyНед Яну 23, 2011 4:31 pm

Влязох в стаята си. Не знаех какво да направя. Проклетите мисли за... не мога да изрека името му, отново ме налетяха. Защо, защо трябваше да става така? Не знаех. Когато отворих вратата на апартамента си, бавно се доближих до един от диваните в хола и седнах. Сабух обувките си на токове и ги пуснах на земята. В този момент, усетих как Сапфира плавно се приближи до мен. Седна в скута ми, а аз нежно започнах да я галя по меката, сива козинка. Когато я погледнах в очите, видях, че нейните също бяха пълни с тъга. Разбираше ме. Сложих ръка на лицето си, сякаш да скрия всичко, което чувствах. Усетих една горчива сълза да се спуска по гладката, порцеланова кожа на лицето ми. Легнах на дивана, а котето се качи върху тялото ми. Сякаш ме погали с лапичката си, все едно ме успокояваше. Имах нужда от приятел. Никога няма да забрава как намерих безценната ми котка. Беше една нощ, когато бях пети курс. Вървях в коридора на път към кабинета по Актьорско майсторство. Тогава някаква топка косми скочи в ръцете ми. Сапфира беше бебе, но очите `и блестяха като кристали. Оттам дойде името `и. И оттогава насам, все е била до мен. Котките били просто животни. Но не. За мен точно това животно е приятел. Милвах я, без да спирам. Гледах безмълвно в тавана и чаках всичко просто да отмине. Като вятър. Все едно никога не се е случвало.
Върнете се в началото Go down
https://house-of-night-bg.bulgarianforum.net
Сам Флин
Преподавател по Конна езда
Сам Флин


Брой мнения : 2
Точки : 0
Регистриран\a на : 23.01.2011
Години : 32

Апартамента на Нериса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Нериса   Апартамента на Нериса EmptyНед Яну 23, 2011 4:44 pm

Бях напрегнат. Бързо се прибрах в апартамента си. Не знам как стигнах с колата си, а не се блъснах някъде, но доста бързо се прибрах.Когато влязох върте и оставих покупките в хола, си погледнах телефона. Венера ми беше звъняла. В мен нещо стана, бях поставен на кръстопът. От една страна бе това да `и се обадя, а от друга - да не. Първото надделя. Не можех да не я чуя по много причини. Първо - щеше да ми се оправи настроението, второ щях да `и подаря дрехите. Затова звъннах ...
- Алоо коте. Търсила си ме, кажи?
Тя: - Ами исках да те чуя, как си, какво правиш?
- Ами добре съм и тъкмо си мислех дали ще искаш да дойдеш в нас. Трябва да ти кажа и покажа нещо - засмях се аз.
Тя: - Ооо така ли, идвам веднага.
Затворих телефона и отидох да проверя, какво има в хладилника, да направя нещо за хапване и какво имам за пиене. Разбрах, че няма нищо за ядене и реших да ида до Висшата Жрица, за да я помоля за ключа от столовата.Запътих се към апартамента й и почуках.Никой не отговори и реших да надникна какво става.Отворих леко вратата и я забелязах.Беше се свила на един от диваните и дишаше тежко.Доближих се до нея, като я поздравих, но тя не ми обърна никакво внимание.Бавно клекнах до нея и поместих косата от лицето й.Та тя плачеше ?! Нали тя беше лидерът, който никога не плаче.Хванах лицето й и го обърнах към мен.Красивите й сини очи ме пронизаха.Беше толкова красива... Една сълза се пророни и се плъзна по ръката ми, като накара студени тръпки да минат през тялото ми.
-Извинете..аз... исках да видя как сте..очевидно не сте добре.. - забелязах колко беше измъчена и дори нямаше сили да пророни дума..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамента на Нериса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Нериса   Апартамента на Нериса Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Нериса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night BG Rpg :: ~Училището "Дома на Нощта" :: Общежитията :: Стаите на учителите-
Идете на: